Europen 09 2022 Desktop

YAPILAN İNDİRİMLERLE GÖZ BOYUYORLAR

Gündem 14 Ağustos 2022 16:24
Videoyu Aç YAPILAN İNDİRİMLERLE GÖZ BOYUYORLAR
A
a

Demokrat Parti İl Başkanı Hüseyin Özcan, Tarım Kredi Kooperatiflerindeki 30-35 ürüne yüzde 30 civarında bir indirim yapılmasının göz boyamaktan başka bir şey olmadığını ifade etti. Özcan, “Bu zararı, her durumda vergi ödeyen vatandaşından alacaksan böyle bir laf söylemenin gereği yoktur” dedi.

ERDOĞAN’A SERT ELEŞTİRİ
Akıllara çeşitli sorular geldiğini belirten Özcan, “Sayın Cumhurbaşkanı, Tarım Kredi Kooperatiflerindeki 30-35 ürüne yüzde 30 civarında bir indirim yapacaklarından bahsettiler. Burada akıllara çeşitli sorular geliyor. Eğer siz bu indirimi yapabiliyorduysanız neden bugünleri beklediniz? Bu zararı devlet bütçesinden karşılama gibi bir imkanı varsa demek ki yapacağınız yüzde 30 indirimlerden eğer Tarım Kredi Kooperatif’i zarar edecekse yine bu zararı her durumda vergi ödeyen vatandaşından alacaksan zaten böyle bir laf söylemenin gereği yoktur. Bu resmen göz boyamaktan başka bir şey değildir. Yani laf söyledi bal kabağı derler bizde” diye konuştu.

AMACIMIZ YAŞANABİLİR ÜLKE
Konuşmanın ardından 21 Ağustos Pazar günü yapılacak olan Tepebaşı İlçe Kongresinde adaylığını açıklayan Erdinç Bolcan, “Yaşanabilir bir ülke amacıyla sayın Gültekin Uysal beyin önderliğinde Demokrat Partinin Eskişehir Tepebaşı İlçe Başkanlığı yönetimine arkadaşlarımla birlikte adaylığımızı açıklamak için buradayız. Amacımız Demokrat Parti heyecanı ve ruhuyla çok çalışarak demokrat partinin Eskişehir’de Tepebaşı’nda bayrağını ve çıtasını yükseltmek olacaktır” dedi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat