Europen 09 2022 Desktop

YARI YIL HEDİYESİ ÖZDİLEK’TEN

Gündem 22 Ocak 2023 13:26
Videoyu Aç YARI YIL HEDİYESİ ÖZDİLEK’TEN
A
a

Özdilek Eskişehir, yarıyıl tatilinde çocukların motivasyonlarını arttırmak amacıyla ve eğlenceli bir hafta sonu geçirmeleri için Doru ve Karatay etkinliğini gerçekleştirdi.

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi film karakterleri Doru ve Karatay Özdilek Eskişehir'de çocuklarla buluştu. Çocukların televizyonda en sevdiği karakterlerden olan sevimli taylar Doru ve Karatay çocuklarla birlikte dans ederek eğlendiler. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Doru ve Karatay çocuklara arkadaşlığın öneminden de bahsetti. Özdilek Eskişehir’de unutulmaz bir yarıyıl tatili yaşayan çocuklar, gösteri sonunda sevdikleri çizgi kahramanları ile fotoğraf çektirdiler.
 
Yarıyıl tatilinde çocuklar Özdilek Eskişehir’de eğlenmeye devam edecek., 28 - 29 Ocak Küçük Prens çocuk tiyatrosu ve 4 – 5 Şubat Sahnenin Yıldızı Sensin etkinlikleri gerçekleştirilecek. 14.00 – 17.00 seanslarında gerçekleşecek heyecan dolu gösteriye tüm çocuklar ücretsiz katılabilecek. Yarıyıl tatilinde eğlencenin adresi yine Özdilek Eskişehir olmaya devam edecek.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat