Europen 09 2022 Desktop

YAZMAKTAN KORKMAYIN...

Gündem 4 Kasım 2022 17:03
Videoyu Aç YAZMAKTAN KORKMAYIN...
A
a

Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Başkanlığı, İsmet İnönü Caddesi’ne açtığı stantta bulunan duvara vatandaşların hayallerini yazmasını istedi. Stantta açıklama yapan Sercan Gözegir, “Gelin hayallerinizi yazın. Yazmaktan korkmayın” dedi.

SAADET PARTİSİ’NDEN ÇAĞRI
Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Başkanlığı, İsmet İnönü Caddesi’ne stant açtı. Açılan stantta vatandaşlara çağrıda bulunan partililer, vatandaşlardan hayallerini açtıkları duvara yazmalarını istedi. Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Tanıtma Başkanı Gözegir, “Bizim bir hayalimiz var. İsraf, yolsuzluk ve rüşvetle buhar olup giden milyarların vatandaşlarımıza dağıtıldığı bir Türkiye hayal ediyoruz. Emeklimizin, memurumuzun, işçimizin ay sonunu kara kara düşünmeden, ay içinde huzurlu, müreffeh bir hayat sürdüğü bir Türkiye hayal ediyoruz. İşsizlik, KHK, EYT gibi mağdurlarına çok sıkıntılar yaşatan kavramlardan sıyrılmış bir Türkiye hayal ediyoruz” dedi.

YENİ BİR DÜNYA
Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Tanıtma Başkanı Gözegir, “Sosyal medyada bir şeyler paylaşmaktan korkulmayan bir Türkiye hayal ediyoruz. Üniversite mezunlarının kurye veya tezgahtar olmadığı, gençlerimizin gelecek kaygısı yaşamadığı, yurtdışı hayalleri kurmadığı bir Türkiye hayal ediyoruz. Bizim hayalimiz, idealimiz ve hedefimiz yaşanabilir bir Türkiye tesis etmektir. Hayalini kurup, kendimize hedef gösterdiğimiz insanca yaşam, adil paylaşım ve yeni bir dünya ideali ancak seninle olur. Bu yüzden buradayız gelin hayalleriniz yazın. Yazmaktan korkmayın. Yazının tesirine inanın. Unutmayın kalem kılıçtan keskindir” diye konuştu. Yapılan açıklamanın ardından çevreden geçen vatandaşlar hayallerini duvara yazdı. HM1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat