Yeni yıl Odunpazarı kreşlerinde coşkuyla kutlandı

Gündem 2 Ocak 2022 12:46
Videoyu Aç Yeni yıl Odunpazarı kreşlerinde coşkuyla kutlandı
A
a

Yeni yıl Odunpazarı Belediyesi’nin tam zamanlı eğitim veren kreşlerinde coşkuyla kutlandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Sınıflarını kendi yaptıkları rengarenk süslerle süsleyen minikler, yılbaşı ağacını da kendileri yaptı. Gün boyu danslar eden, oyunlar oynayan minikler, keyif dolu bir gün geçirdi.
 
Odunpazarı Belediyesi’nin tam zamanlı eğitim veren kreşlerinde 2022 yılının gelişi, coşku ile kutlandı. Odunpazarı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Ihlamurkent, Kurtuluş, Osmangazi ve Vadişehir Oyunpazarı Gündüz Bakımevi ve Kreşi’nde 2022 yılı için kutlamalar düzenlendi.
 
Gerçekleştirilen yeni yıl eğlencesinde, çocuklar yeni yılın keyfini çıkardı. Sınıflarını kendi hazırladıkları renkli süslerle, yaptıkları resimlerle donatan minikler, yılbaşı ağacını da kendileri yaptı. Birbirlerine yılbaşı hediyesi veren minikler, dakikalarca dans edip, oyunlar oynadı.
 
Güzel bir gün geçiren çocuklar, birlikte yeni yıl için hazırlanan özel pastayı kesti. HM
 
1000
icon
Nazmi ORUÇ 15 Temmuz 2021 12:21

1994 yılında kurulan Ziraat fakültesinde çok geç te olsa zootekni bölümünde kurulan tavukçuluk uygulama birimine emeği geçenleri kutlarım.Tıp fakültesi araştırma hastahanesiz, Ziraat fakültesi de araştırma ve uygulama çiftlği olmadan olmaz. .Bu çiftlikte fakültenin diğer bölümlerinin de araştırma ve uygulamaya yönelik haberlerinin üreticilerle paylaşılacaği haberler çok sevindirici olacaktır.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir