YENİLİKÇİ MALZEME ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

Gündem 20 Ocak 2023 14:52
Videoyu Aç YENİLİKÇİ MALZEME ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ
A
a

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Ar-Ge Koordinatörlüğü Tematik Alan Çalıştayları serisinin ilkini ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tematik Alan 1: Yenilikçi Malzeme ve Biyomalzeme Teknolojileri başlıklı çalıştay, ESOGÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Demiral, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muammer Kaya, ESOGÜ Ar-Ge Koordinatörü Prof. Dr. Ahmet Yazıcı, Araştırma Merkezi ve Araştırma Laboratuvarı koordinatörleri, öğretim üyeleri ve araştırmacıların katılımlarıyla ESOGÜ Ar-Ge Koordinatör Yardımcısı Fen Bilimleri Sorumlusu Prof. Dr. Hilal Demir Kıvrak koordinatörlüğünde düzenlendi.
Çalıştay Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ESOGÜSEM) Müdürü Prof. Dr. Özgür Emiroğlu ile Teknoloji Transfer Ofisi Uygulama ve Araştırma Merkezi (ETTOM) Müdürü Doç. Dr. Mustafa Ulutan’ın sektöre yönelik hizmet önerileri, iş birliği önerileri ve katılımcıların çalıştay değerlendirmeleri ile sona erdi. Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde faaliyet gösteren araştırma laboratuvarlarının ve gruplarının iç ve dış paydaşlara tanıtılmasını, akademi ve sanayi iş birliği faaliyetlerinin güçlendirilmesini amaçlayan 7 tematik alandan oluşan çalıştay serisinin 2023 yılı Bahar Dönemi’nde tamamlanması planlanıyor. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat