Yerel basın bizim sesimiz

Gündem 15 Eylül 2021 13:12
Videoyu Aç Yerel basın bizim sesimiz
A
a

ESGROUP Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Fetih Demirdaş, Genel Koordinatör Ali Baş, Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret ettiler.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
ESGROUP Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Fetih Demirdaş, Eskişehir OSB’nin çalışmalarını ilgiyle yakından takip ettiklerini ifade ederek, Eskişehir’in güçlü bir sanayi altyapısının olduğunu, şehrin kalkınması adına önemli çalışmalara imza atıldığını söyledi. Demirdaş, yürütülen çalışmalardan söz ederek, ESGROUP olarak tarafsız habere önem verdiklerini belirterek, amaçlarının kamuoyunu aydınlatmak olduğunu dile getirdi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli; firmalar, üretim çalışmaları, bölgenin gelişimi ile OSB’de sürdürülen yeni yatırımlar konusunda Demirdaş ve Baş’a bilgiler verdi. Yerel medyanın önemine dikkat çeken Başkan Küpeli, “Eskişehir sanayi hızlı bir gelişme trendi içinde. OSB’mize ciddi miktarda yeni yatırımcı kazandırdık, kazandırmaya da devam ediyoruz. OSB genişleme alanlarımız hızla yeni yatırımlarla doluyor. Eskişehir ekonomine sanayimizin katkısı her geçen gün daha da artıyor. Güçlü bir sanayi ve ekonominin faydası zaman içinde dalga dalga toplumun tüm kesimlerine yansır. Pandemi döneminde tüm dünyada olduğu gibi yerel yazılı basınımızda oldukça zor bir dönem geçirdi. Hayatın normale dönmesiyle birlikte yazılı basın tekrar halkımıza daha fazla ulaşmaya başladı.  Şehrimizde güçlü bir yerel medya ile etkin bir basın ve gazetelerimiz var. Yerel basınımız bizim sesimiz ve kulağımız, yapmış olduğumuz projelerin kamuoyunda tanıtılması ve duyurulmasının da çok önemli roller üstlenmekte. ESGROUP olarak önemli çalışmalara imza atıyorsunuz. Basın dünyamıza büyük bir katkı sağlıyorsunuz. Yayın hayatınızda sizlere başarılar diliyorum.” diye konuştu. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat