YİKOB MÜDÜRÜ BAYTAK’I ZİYARET ETTİLER

Gündem 25 Şubat 2021 18:28
A
a

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman Başkan Yardımcıları Metin Özabuş, Gökhan Çalışkan Yönetim Kurulu Üyelerimizden Hüsamettin Sarı, Yasin Peker ve üyeleri Nuri Namlu, Kenan Ertorun, Hamza Deniz Kaçmaz ve Serkan Ülkü Eskişehir Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) İl Müdürü Erhan Baytak' ı makamında a ziyaret ettiler.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman, “Eskişehir Valiliği YİKOB İl Müdürü Erhan Baytak’ a gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde, Şehrimizde yapılması planlanan resmi yatırımlarla ilgili istişareler ettik, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Yakın ilgisine ve gösterdikleri misafirperverliği için Sayın Baytak’ a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eskişehir Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) İl Müdürü Erhan Baytak, “MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, Şehrimizde yapılması planlanan yatırımlarla ilgili bilgilendirmelerde bulunarak istişareler ettik. MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Sayın Duman’a ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ ne bu nazik ziyaretleri için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat