Europen 09 2022 Desktop

Yönetim kamp için yer arıyor

Spor 2 Ocak 2023 20:04
Videoyu Aç Yönetim kamp için yer arıyor
A
a

Eskişehirspor’da kamp konusu bir türlü netleşmiyor. Mevcut yönetim takımı ikinci devre öncesi kampa göndermek isterken kamp yeri arayışları da devam ediyor.

Kampa göndermek istiyorlar
Eskişehirspor, TFF 3. Lig 1. Grup’ta ilk devreyi 10 puanla dipte noktalamış, Nevşehir maçı sonrası ise futbolculara 5 gün izin verilmişti. 24 Aralık’ta Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde ikinci devre hazırlıklarına start veren Es Es’te kamp soru işaretiydi. Edinilen bilgilere göre mevcut yönetim takımı kampa gönderme konusunda hem fikir oldu. Kamp yeri arayan yönetim ilk olarak Yalova’da otel baktı. Dün akşam saatlerinde (gazetemiz baskıya girdiğinde) henüz kamp yeri netleşmemişti. Kamp yerinin bugün belli olacağı düşünülüyor.
 
“Takıma ve teknik heyete inanıyoruz”
Siyah Kırmızılı Kulübün Başkanvekili ve Futbol Şube Sorumlusu Erkan Koca dün futbolcularla antrenman sonunda bir toplantı gerçekleştirdi. Teknik kadro ve futbolculara kampın yapılacağını açıklayan Koca’nın, “Genel kurul kararı alınsa da yönetim olarak görevde olduğumuz süre boyunca kulüp için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Sağlıklı bir hazırlık dönemi için kamp yeri bakıyoruz. İkinci devrede şartlar ne olursa olsun takıma ve teknik heyete inanıyoruz” dediği bilgisi edinildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat