Yönetim listesi şekilleniyor

Spor 25 Temmuz 2021 18:32
Videoyu Aç Yönetim listesi şekilleniyor
A
a

Eskişehirspor kulübünün Salı günü yapılacak genel kurulu öncesi yönetim listesi oluşturmaya çalışan başkan adayı Mehmet Şimşek, ilk etapta alt kurulları oluşturdu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
ESKİ YÖNETİMLERDEN 2’ŞER KİŞİ
Yönetim asil ve yedek listesi için de ayrıntılı bir çalışma yaptığını belirten Şimşek, “Geçmiş yönetimlerde görev yapan arkadaşlardan ikişer kişi listeye almak istiyorum.
Görüşmelerim devam ediyor. Her kesimden arkadaşı listeye almak istiyorum. Şehrin benimseyeceği, kucaklayacağı bir liste olmasını istiyorum.
Geçmişte kulübe karşılıksız para vermiş, severek görev yapmış arkadaşlardan oluşan bir liste olması için uğraşıyordum” dedi.
 
ALT KURULLAR HAZIR
Diğer taraftan sicil, denedim ve disiplin kurullarının da büyük ölçüde hazır olduğunu belirten Şimşek, “Sicil Kurulunda Sadri Atam, İlhan Kısmet, Ali Haydar Çelik, Selahattin Erdoğan, Zekai Ören ve Oğuz Şingel, Disiplin Kurulunda Ufuk Aydın, Gürol Yer, Çetin Arslanboğa, Cem Mengüç, Bülent Maşaoğlu, Güven Ortatuna, Denetim Kurulunda ise Fatih Ak, İsmet Süder, Kasım Karakaş, Mehmet Ali Üresin ve Tolga Savuş gibi isimler yer alacak” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat