Yönetimden Batuhan ve taraftarlara teşekkür

Spor 10 Aralık 2021 12:00
Videoyu Aç Yönetimden Batuhan ve taraftarlara teşekkür
A
a

Eskişehirspor yönetimi, alacağında önemli indirim yapan Batuhan Karadeniz ve dosyanın kapanmasına destek veren taraftarlara teşekkür etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Eskişehirspor yönetiminden eski futbolcumuz Batuhan Karadeniz ve taraftarlara teşekkür geldi.
Önceki gün 1 Milyon 300 Bin TL alacağını, 180 bin TL karşılığında silen Batuhan Karadeniz ve  dosyakapat.com kampanyasına destek veren taraftarlara teşekkür eden Başkan Mehmet Şimşek, “Sahipsiz şehrin, asla sahipsiz bırakmayan taraftarları. 1 Milyon 300 Bin TL’lik futbolcu dosyamızı sizlerin sayesinde 180 Bin TL’ye kapattık.
Alacağında önemli bir indirim yaparak Eskişehirspor’un yaşamasına katkıda bulunan eski futbolcumuz Batuhan Karadeniz’e ve dosyakapat.com kampanyasına destek vererek armasına sahip çıkan taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu gurur hepinizin. Yönetim kurulumuz adına sizleri ayakta alkışlıyoruz” dedi. Diğer taraftan önceki gün eski futbolcu Batuhan Karadeniz ile dosyanın kapanması için kulüp müdürü ve muhasebecisiyle birlikte bir araya gelen Başkan Yardımcısı Erkan Koca, “Batuhan Karadeniz kardeşimizin tüm Eskişehirspor camiasına selamı var” diyerek, teşekkür etti.

ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir