Yönetimden geri dön seferberliği

Spor 2 Ağustos 2021 16:36
Videoyu Aç Yönetimden geri dön seferberliği
A
a

Serbest kalan Buğra Çağlayan’ı takıma geri kazandıran Başkan Şimşek, son olarak kısa çalışma ödeneğini öne sürerek serbest kalması gündemde olan Tolga Yakut’u ikna ederek takımda tutmayı başardı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
YÖNETİM YOĞUN MESAİDE
Eskişehirspor’da göreve gelir gelmez yoğun bir şekilde çalışmalara başlayan ve Siyah Kırmızılı takımı toplayarak yeni sezon hazırlıklarının startını veren Eskişehirspor yönetimi, sözleşmesi biten ve takımdan ayrılan futbolcuları, geri getirmek için mesai harcıyor.
 
BUĞRA ÇAĞLIYAN’I KAZANDIK
İlk etapta sözleşmesi sona eren file bekçisi Melih Ağa ile anlaşan ve ardından birçok takımın transfer listesinde yer alan ve eski yönetimin SGK ve kısa çalışma ödemelerindeki hatası yüzünden sözleşmesi devam etmesine rağmen, serbest kalması gündemde olan milli futbolcumuz Buğra Çağlıyan’ı ikna ederek takımda kalmasını sağlayan yönetim, dün başka bir genç futbolcuyu takıma geri kazandırdı.
 
TOLGA DA BAŞVURMUŞTU
Alınan bilgilere göre daha önce file bekçisi Ekrem Kılıçarslan’ın kısa çalışma ödeneği ve eksik yatan SGK günleri nedeni ile kulübe ihtar çekerek serbest kalmasının ardından, aynı yola başvuran Buğra Çağlıyan’ı elinden kaçırmadan takımda tutan yönetim, son olarak aynı şekilde serbest kalmak için kulübe ihtar çeken Tolga Yakut ile görüşerek oyuncunun takımda kalmasını sağladı. 
 
GERİ GETİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Diğer taraftan sözleşmesi sona eren ve henüz başka takımlarla anlaşmayan diğer oyuncularla da görüşmelere devam ettiklerini belirten Başkan Mehmet Şimşek, “Göreve geldikten sonra ilk hedefimiz takımı toplamak ve yeni sezon hazırlıklarına başlamaktı. Bunu başardık, şimdi sözleşmesi biten oyuncularımızı geri getirmek için uğraşıyoruz.
 
BİZİMLE AYNI DÜŞÜNCEDE OLANLAR GERİ DÖNÜYOR
Arkadaşlarımız her oyuncuyla teker teker görüşüyor. İkna etmek zor tabi ki, son birkaç yıldır yaşadıkları sorunlar yüzünden işimiz kolay değil.
Haklı oldukları noktalar var fakat sonuçta Eskişehirspor’un yaşaması için verdiğimiz bir mücadele var. Bu sorumluluk içinde hareket eden ve düşünen oyuncularımız geri dönüyor” dedi.
 
HEP BİRLİKTE ZORLU BİR YARIŞA GİRECEĞİZ
Ayrıca yeni sezon hazırlıklarının da iyi bir şekilde devam ettiğini sözlerine ekleyen Şimşek, “Bizimle birlikte ateşten gömleği giyen ve taşın altına elini koyan teknik kadromuz, futbolcularımız, çalışanlarımız yeni sezona en iyi şekilde hazırlanıyor. Kamp programımız hazır. Kampa kadar tesislerimizde çalışmalar devam edecek. Lige en iyi şekilde hazırlanıp, hep birlikte zorlu bir yarışın içine gireceğiz” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat