Europen 09 2022 Desktop

YÜZ YOGASI YAPTILAR

Gündem 8 Ocak 2023 15:35
Videoyu Aç YÜZ YOGASI YAPTILAR
A
a

Kadınların fiziksel ve ruhsal sağlığı için birçok branşta atölyeler düzenleyen Odunpazarı Belediyesi’nin bu atölyelerinden birisi de ‘Yüz Yogası ve Etkili İletişim Atölyesi’.

Spor İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen atölyenin eğitmenliğini Elif İlik yapıyor. İki aşamada gerçekleşen derslerde yüz yogasında, yüzde olan kırışıkların ve sarkmaların doğal yoldan önlenmesi için tüyolar verildi. Etkili iletişim aşamasında ise sözsüz mesajlar, jestler, göz ve baş hareketleri, beden duruşu, yüz ifadeleri, nefes egzersizleri ve nefes teknikleri gibi konular işlendi. Diksiyon deslerinde ise alışılmışın dışına çıkılarak, müzikal ile ses çalışmaları birleştirildi.
‘Yüz Yogası ve Etkili İletişim Atölyesi’ çalışmalarını tamamladı. Atölye katılımcıları için Gökmeydan Mahallesi’nde bulunan Odunpazarı Belediyesi Ek Hizmet Binasında yılsonu etkinliği düzenlendi. Katılımcı belgelerinin takdim edildiği etkinliğe, çok sayıda kadın katıldı. Etkinlikte atölye katılımcıları, bir birinden güzel performanslara imza attı. Yüz Yogası ve Etkili İletişim Atölyesinin çalışmalarına devam edeceğini belirten Spor İşleri Müdürlüğü yetkilileri, 2023 yılı yeni kayıt dönemi duyurularının Odunpazarı Belediyesi’nin web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edilebileceğini kaydetti.  HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat