Europen 09 2022 Desktop

ZOR GÜNLERİ ATLATACAĞIZ

Gündem 17 Mart 2023 15:33
Videoyu Aç ZOR GÜNLERİ ATLATACAĞIZ
A
a

Odunpazarı İlçesinde bulunan Mihalıççıklılar Derneği’nde depremzede aileler ve ihtiyaç sahipleri için yardım kermesi düzenlendi. Kermes 3 gün açık olacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Eskişehir Şubesi ve Mihalıççıklılar Yaptırma Yaşatma Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği işbirliğiyle Mihalıççıklılar Deneği’nde kermes açıldı. Kermesten elde edilecek gelir depremzede ve ihtiyaç sahipleri için kullanılacak. Yoğun ilgi gören Kermese İyi Parti Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediyesi Başkan Yardımcısı Erdoğan Aydoğmuş da katıldı.

AMACIMIZ YARDIM ETMEK
Kermes hakkında bilgi veren Türkiye Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Eskişehir Şubesi Başkanı Yasemin Öztürk,”Kermesimiz MİYAD işbirliğiyle düzenleniyor. Cemalettin Başkanım sağ olsun bizlere bu konuda çok destek verdi. Biz de burayı 3 gün boyunca kulacağız. Kermes 3 gün boyunca açık kalacak. Amaç ihtiyaç sahiplerine yardım etmek. Bu zor günleri hep birlikte el ele hepimizin karınca kararınca bir katkıda bulanalım diye yaptık. Bize destek veren Sayın vekillerimize ve bizleri yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi. Mihalıççıklılar Yaptırma Yaşatma Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Cemalettin Ürgüp de tüm Eskişehir halkını kermese davet etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat