Antalya'nın Kemer ilçesinde 22 yıldır devam eden Türkiye'nin en eski ve düzenli olarak yapılan sualtı fotoğraf ile video görüntüleme yarışması olan Uluslararası Kemer Su Altı Günleri tamamlandı. Yarışmaya  Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları damga vurdu. Başarılı sualtı sporcusu Erkan Balk body Berna Şensarı ile birlikte dalışını gerçekleştirdiği Ekrem Akurgal Su Altı Arkeoloji Video Görüntüleme Yarışması’nda 1’inci oldu.

BÜYÜK BAŞARI

ÇOCUK ŞENLİĞİ DOPDOLU OLACAK ÇOCUK ŞENLİĞİ DOPDOLU OLACAK

Fotoğraf dalında da Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı sporcusu Efe Akçakayalıoğlu iki birincilik, iki de ikincilik elde ederek büyük bir başarıya imza attı. Akçakayalıoğlu Tropik Canlılar Kategorisinde body Haluk Cecan ile yaptığı dalışta 1’inci, Sualtı Arkeolojisi Fotoğraf Ustalar Kategorisi’nde body Jale İnan ile yaptığı 2 ayrı dalışta 1’incilik ve 2’incilik, Su Altı Doğa Fotoğrafı Ustalar Kategorisi’nde body Nurdoğan Özkaya ile yaptığı dalışta 2’nci oldu.

BÜYÜKERŞEN KUTLADI

Elde edilen büyük başarıdan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen de, Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcularıE rkan Balk, Berna Şensarı ve Efe Akçakayalıoğlu’nu tebrik ederek kutladı.  Eskişehir’e büyük gurur yaşatan sporcularımız Erkan Balk, Berna Şensarı veEfe Akçakayalıoğlu da kendilerine verdiği destek ve duyduğu güven nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ile Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Oğuzhan Özen’e teşekkür ettiler.

ssss

ss222

Kaynak: HABER MERKEZİ