TFF 3. Lig’e mücadele edecek olan Anadolu Üniversitesi’nde Başkan Galip Özsarı, sözleşmesi sona eren futbolcular ile yemekte bir araya gelerek ön görüşme yaptı. Ali Fırat Kasap, Umut Akpınar, Şener Özcan, Özkan Geldi, Rıdvan Coşkun ve Abdullah Şahin’in yer aldığı yemekte görüşme olumlu geçti.

Başkan Galip Özsarı, sözleşmesi biten oyuncular ile görüşmek için bir yemek organize etti.  Yemeğe Kaptan Ali Fırat Kasap, Umut Akpınar, Şener Özcan, Özkan Geldi, Rıdvan Coşkun ve Abdullah Şahin Katıldı. Başkan Özsarı öncelikle geride bırakılan sezon için oyunculara teşekkür etti sonra ise bu oyuncular ile gelecek sezon da devam etmek istediğini belirtti. Oyuncular da devam etmek istediklerini ifade ederken tekrar görüşme yapılacağı bilgisi edinildi.

Ay Yıldızlı mayo ile kulaç atıyor Ay Yıldızlı mayo ile kulaç atıyor

Özel görüşme yapılacak

Anadolu Üniversitesi Kulüp Başkanı Galip Özsarı’nın ön görüşme yapmak maksadı ile düzenlemiş olduğu yemeğe, adı Eskişehirspor ile anılan Deniz Karadeniz de davet edildi. Başarılı oyuncu ailesi ile birlikte olduğu için yemekte yer almadı. Deniz Karadeniz, ilerleyen günlerde Anadolu Üniversitesi Kulüp Başkanı Galip Özsarı ile özel olarak görüşecek. Öte yandan iç transfere yoğunlaşan Özsarı, bu isimleri takımda tutmak için çaba harcıyor. SEMİH AKDEMİR

Kaynak: SPOR SERVİSİ