Bim Market her hafta salı ve cuma günleri indirimli katalog ürünleri sunmaya devam ediyor. Alışveriş harcamalarından daha fazla tasarruf etmek isteyenelerin imdadına yetişen Bim marketlerinin geniş ürün yelpazesindeki inanılmaz indirimler devam ediyor. 30 Ocak'tan 2 Şubat'a kadar gıdadan kişisel bakıma kadar pek çok kategoride büyük indirimlerin keyfini çıkarabilirsiniz. İşte bu hafta Bim Market katalog ürünlerindeki LCD TV, dikey ve robot süpürge, kahve makinesi ve daha pek çok farklı kategorideki indirimli ürünleri....

Bim Marketleri uygun fiyatları ve kaliteli ürünleriyle tanınmaktadır. Türkiye'de 800'ün üzerinde mağazası bulunan perakende zinciri, ülkenin önde gelen süpermarketlerinden biridir. Taze ürünler, et, unlu mamuller, konserve ürünler ve daha fazlasını içeren geniş bir ürün yelpazesi sunuyorlar.

30 Ocak-2 Şubat Katalog indirimlerinde geniş bir ürün yelpazesi indirimli fiyatlarla yer alıyor. Marketten ev eşyalarına kadar günlük ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Muhteşem fırsatlardan bazıları şunlardır:

30 Ocak-2 Şubat tarihlerinde Bim'in katalog indirimlerinden uygun fiyata Türk kahvesi makinesi, blender seti, dik süpürge, robot süpürge, çay makinesi, ankastre set, vakum makinesi, ısıtıcı çeşitleri, halı, battaniye, terlik çeşitleri satın alabilirsiniz. İşte Bim katalogunda bu hafta indirimli olan ürünlern fiyatları...

Enflasyonla yatırım yaparak başa çıkın Enflasyonla yatırım yaparak başa çıkın

Elektronik Ürünler
LG 55" 4K Smart Nanocell TV: 20.999 TL

TCL 43' Smart Google TV: 8.999 TL

Dijitsu 65' UHD WebOS TV: 14.799 TL

Dijitsu 50' UHD Android LED TV: 9.299 TL

Blaupunkt S10 Robomaster Akıllı Robot Süpürge: 6.999 TLKüçük Ev Aletleri
Abdullah Efendi Keyif Sütlü Türk Kahvesi Makinesi: 1.299 TL

Heifer Mega Robot Blender Set: 899 TL

Range Çay Makinesi: 899 TL

Fakir Lucku Dik Süpürge: 999 TL

Kumtel Beyaz Turbo Cam Ankastre Set: 6.999 TL

Kumtel Mini Fırın: 1.099 TL

Kumtel FastFryer: 1.599 TL

Luxell XXL Fastfryer: 2.499 TL

Kumtel Vakum Makinesi: 899 TL

Kumtel Elektrikli Tekli Ocak: 499 TL

Kumtel Çift Yönlü Isıtıcı: 629 TL

Kumtel Mini Quartz Isıtıcı: 259 TL

Kumtel Fanlı Isıtıcı: 349 TL

Ev Tekstili ve Diğer Ürünler

Kaşmir Halı 120x180 cm: 799 TL

Tek Kişilik Desenli Akrilik Battaniye: 249 TL

Çift Kişilik Desenli Akrilik Battaniye: 299 TL

Kadın Terlik: 44,50 TL

Erkek Terlik: 49,50 TL

Fermuarlı Mont: 199 TL

Çocuk Anaokulu Ayakkabısı: 119 TL

Kadın Lüks Eldiven: 140 TL

Kadın Çilek Desenli Pijama Takımı: 229 TL

Bim Marketlerde Sürekli İndirimli Olan Ürünler:

1. Taze Ürünler: Bim Marketleri taze meyve ve sebzeleri çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Domates, patates, soğan, havuç ve daha fazlası gibi çok çeşitli mevsimlik ürünleri bulabilirsiniz.

2. Et ve Kümes Hayvanları: Eğer et tutkunuysanız, et ve kümes hayvanı seçeneklerinden memnun kalacaksınız. Danadan kuzuya, kümes hayvanlarından balıklara kadar her şeyi indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz.

3. Konserveler: Bim Marketleri'nde çorbadan sebzeye, meyveden konserveye kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Beğendiğiniz ürünleri uygun fiyatlarla stoklayabilirsiniz.

4. Fırın: Fırın bölümünde taze ekmek, hamur işleri, kekler ve diğer unlu mamuller bulunur. En sevdiğiniz ikramları indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.

5. Kişisel Bakım: Bim Marketleri'nde sabun, şampuan, saç kremi, diş macunu ve daha birçok kişisel bakım ürünü de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Günlük ihtiyaçlarınızı çok uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bim Marketleri, 30 Ocak-2 Şubat kataloğunun yanı sıra sezonluk promosyonlar, haftalık indirimler ve ödül programları da sunarak daha fazla tasarruf etmenizi sağlıyor. Özel fırsatlara ve ödüllere erişmek için indirebileceğiniz bir mobil uygulaması var.

Bim Marketleri Türkiye'nin hemen hemen tüm büyük şehirlerinde bulabilirsiniz. Ayrıca online alışveriş yapabilir ve ürünlerinizin kapınıza teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. 30 Ocak-2 Şubat Katalogları geniş bir ürün yelpazesinde büyük indirimler sunuyor. Bim Marketleri'nden alışveriş yaparak daha fazla tasarruf edebilir, kaliteli ürünlere uygun fiyata sahip olabilirsiniz. 

Editör: Sevda SÖ