Merkez Bankası faiz kararını açıkladı! Merkez Bankası faiz kararını açıkladı!

Tepebaşı Belediyesi sokak hayvanlarının yaşam şartlarını iyileştirebilmek adına örnek çalışmalara devam ederken, kentteki sivil toplum kuruluşları ve gönüllüler ile iş birliği yapmayı da sürdürüyor. Bu çerçevede ‘Satın alma sahiplen’ sloganı ile hayata geçirilen “Can Dostum” projesi çerçevesinde, sokak hayvanlarına karşı duyarlılık oluşturmak, sokaktaki canlara dikkat çekmek amacıyla birbirinden renkli etkinlikler gerçekleştirilecek. “Onlar da tıpkı insanlar gibi doğanın bir parçasıdır, onlar dostumuzdur. Dostlarımız yalnız değil; sen varsın, ben varım, biz varız” sloganı ile düzenlenecek etkinlik Atila Özer Karikatürlü Ev yanında 7 Ekim Cumartesi günü saat 12.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Etkinlikte can dostlara destek veren kurum, STK ve gönüllüler stant açarak yaptıkları çalışmaları anlatacak. Alanda ayrıca çocuklar için keyifli etkinlikler düzenlenecek.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de Can Dostum projesinin sokak hayvanlarının sorunlarını ele alan bir çalışma olduğunu belirterek tüm kent halkını etkinliklere katılmaya davet etti.