Rektör Süleyman Kızıltoprak: "15 Temmuz’da Türk halkı iradesine ölümü pahasına sahip çıkmıştır" Rektör Süleyman Kızıltoprak: "15 Temmuz’da Türk halkı iradesine ölümü pahasına sahip çıkmıştır"

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Doç. Dr. Cantürk Caner, görevi Dr. Öğr. Üyesi Sezayi Özten’den devraldı.

Müdürlük makamında düzenlenen devir teslim törenine Rektör Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Arif Özgür ve Prof. Dr. Ayhan Kahraman müdürlük görevini devreden Dr. Öğr. Üyesi Sezayi Özten, müdürlük görevini devralan Doç. Dr. Cantürk Caner ve meslek yüksekokulu personeli katıldı. Törende bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, ’’Domaniç gibi Kütahyamız ve tarihimiz için çok önemli olan topraklarda Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulumuz önemli bir göreve sahip. Bu toprakların önemini öğrencilerimize aşılayacağız. Bizim hedefimiz kurumlarımızı kişilere bağlı olmadan saat gibi işletmek. Burada bir aile ortamında çalışacağız ancak kurumsallıktan ödün vermeyeceğiz’’ dedi.

Kaynak: iha