Tuğçe Emil veda etti Tuğçe Emil veda etti

Eskişehir ekibi TFF 3. Lig Play-Off’larında Efeler 09’a mağlup olarak sezonu noktaladı. Teknik Direktör Engin Çalışır, “Sezon bizim için iyi geçti. Kulüp hedefinin üstünde bir hedef başardı. Kümede kalma hedefini Play-Off oynayarak bitirdik. Kulüp tarihi açısından önemli gelişme kaydettik” dedi.

Teknik Patron Çalışır, “Sezon bizim için iyi geçti. Yönetim de aynısını söylüyor. Kulüp hedefinin üstünde bir hedef başardı. Kümede kalma hedefini Play-Off oynayarak bitirdik, mutluyuz bu heyecanı yaşattığımız için. Takımımız her geçen gün gelişti ve üstüne koyarak ilerledi. Bütün mesaimizi takıma harcadık. Kime sorsanız bu hoca çalıştı mı diye hayır diyecek insan tanımıyorum. Önemli bir gelişme kaydettiğimizi düşünüyorum kulüp tarihi açısından” şeklinde konuştu.

Önceliğim Anadolu Üniversitesi

Deneyimli teknik adam, “Karşıyaka maçı sonrası teklifler geldi ama önceliğim Play-Off’lar olduğu için erteledim ve sonra görüşelim dedim. Efeler 09 maçından sonra kaptanımız ve Süleyman bey ile konuştuk, orada olumlu sinyaller vardı. Aslında başkan ile görüşecektik ama kendisinin acil bir işi çıktığı için bu görüşmeyi ertelemek zorunda kaldık. Tekrar oturup görüşeceğiz, ortak paydada buluşursak önceliğim tabii ki Anadolu Üniversitesi ama gelen bazı teklifler de var. Hepsini değerlendireceğiz, hayırlısı olsun” dedi.

Kaynak: SPOR SERVİSİ