Eskişehir'in Odunpazarı Belediyesi Halk Merkezleri ve Seramik Park Kursiyerleri Yıl Sonu Sergisi; 05, 06 ve 07 Temmuz’da Adalar’da açılacak. İlk gün 15.00-19 son iki gün de 10:00-19:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak olan sergide, kursiyerler tarafından yıl boyunca yapılan el emeği göz nuru eserlerin satışı da yapılacak.

Odunpazarı Belediyesi’nin 18 Halk Merkezinde ve Seramik Parkta yer alan atölyelerinde bir yıl içinde kursiyerler tarafından üretilen eserler, Adalar’da açılacak ‘Yıl Sonu Sergisi’ ile vatandaşların beğenisine sunulacak. 5 Temmuz Cuma günü saat 15.00’te açılışı yapılacak olan Odunpazarı Belediyesi Halk Merkezleri ve Seramik Park Kursiyerleri Yıl Sonu Sergisi, 3 gün boyunca Adalarda yer alacak. 10.00-19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak Yıl Sonu Sergisinde, kursiyerler tarafından yıl boyunca yapılan el emeği göz nuru eserlerin satışı da yapılacak.

Eskişehir'de tercih yaparken karasız kalmayın: Ücretsiz hizmet! Eskişehir'de tercih yaparken karasız kalmayın: Ücretsiz hizmet!

Kaynak: BÜLTEN