Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez: "Milletimiz, 15 Temmuz Milli Direnişi ile dünyaya bir kez daha örnek olmuştur" Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez: "Milletimiz, 15 Temmuz Milli Direnişi ile dünyaya bir kez daha örnek olmuştur"

Eskişehir Barosu’nda genel kurul öncesi yönetime aday olacak üyeler çalışmalarına şimdiden başladı. Eskişehir’de üye sayısının 2 bin kişiye ulaştığı Baro’da olağan genel kurulun Ekim ayında yapılacağı kesinleşti. İki yılda bir yapılan kongre öncesi yönetime aday olanların üyelerden destek talebinde bulunduğu öğrenildi.

ADAY OLANLARA BAŞARILAR DİLEDİ

Öte yandan uzun süreden beri Baro Başkanlığı görevini sürdüren Mustafa Elagöz'deyapılacak kongrede yeniden aday olmayacağını açıkladı. Artık değişim zamanının geldiğini belirten Elagöz “Kongredeki seçimde aday değilim. Artık yoruldum. Biraz da dinlenme zamanı. Değişim zaten şart. Genç arkadaşlarım görevi üstlenecek. Şimdiden aday olacak meslektaşlarıma çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 

EKİM AYINDA YAPILACAK

Eskişehir Barosu’nun Ekim ayının ilk haftası yapacağı olağan genel kurulda yer alan seçimlerde yönetim kurulu, denetim kurulu üyeleriyle Türkiye Barolar Birliği’nin delegeleri belirlenecek.

Muhabir: SONHABER GAZETESİ