Hamid Yüzügüllü: “Daha yaşanılabilir bir kent inşa edeceğiz” Hamid Yüzügüllü: “Daha yaşanılabilir bir kent inşa edeceğiz”

Görüşme olumlu geçti

Demirspor’da yaşanan maddi sorunlar nedeniyle destek arayışını sürdüren Başkan Mehmet Ali Hünerlier ile AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan bir araya geldi. Başkan Hünerlier yaptığı açıklamada, “İçinde bulunduğumuz maddi sıkıntıları çözmek için birtakım girişimlerimiz oldu. Eski Bakanımız ve Eskişehir Milletvekilimiz Sayın Ayşen Gürcan hanımefendi ile yaptığımız görüşme çok olumlu ve güzel geçti. Kendisi biz,  her zaman amatör spor kulüplerinin yanında olduğunu, elinden geldiği kadar destek olacağını, kaynak bulmak için tüm çabalarını vereceğini belirtti” ifadelerini kullandı.

Otopark konusu da konuşuldu

Başkan Hünerlier sözlerini şöyle sürdürdü; “Sayın Ayşen Gürcan, Eskişehir Demirspor kulübümüz için de Spor Toto’dan ve diğer kuruluşlardan yardım alabilmesi adına üzerine ne düşüyorsa yapacağını belirtti. Ayrıca, Eskişehir’de bulunan ve gelirleri Ankara Demirspor kulübüne aktarılan TCDD’ye ait otopark gelirinin kulübümüze aktarılması için gerekli girişimleri yapacağını, maddi manevi desteklerini vereceğini belirtti. Bize bu desteklerinden dolayı Eskişehir Demirspor Kulübü ailesi olarak Eski Bakanımız ve Milletvekilimiz Sayın Ayşen Gürcan hanımefendiye teşekkür ederiz.”

Editör: Tuğçe Kaş