Her birimiz farklı hayatlar yaşıyoruz. Yaşam koşullarımızın getirdiği sorumluluklar, sosyal hayatımız veya hobilerimiz birbirinden farklı olsa da benzeyen bir nokta var ki, her birimiz bir mücadele içerisindeyiz. Kimimiz çalışma hayatından başını kaldıramıyorken kimimiz hayatın içinde güzellikler aramaya çalışıyor. Peki Eskişehirlilerin bir günü nasıl geçiyor? İşte o cevaplar…

SPOR MUTLULUK SEBEBİDİR

ALİ SAYGI: Sabahları spor yaparak güne başlıyorum ve ardından işe geliyorum. Bu nedenle çok mutlu bir yaşama sahibim. Bu sayede işimde de daha verimli oluyorum. Sağlıklı bir yaşam mutluluk sebebidir çünkü hayat kalitenizi arttırır.

AİLEME VAKİT AYIRIYORUM

ERDEM YAVUZ: Önce çocuklarıma kahvaltı hazırlayıp işe gönderiyorum. İş dönüşü eşimle birlikte yemek hazırlıyoruz ve mutlu bir aile yemeği yiyoruz. İş dışındaki vaktimi aileme vakit ayırarak geçiriyorum. Eşim de çalıştığı için severek yapıyorum bu işleri. Paylaşım mutluluk getirir.

KENDİME VAKİT AYIRAMIYORUM

HALİT GENÇ: Günüm çalışmakla geçiyor. Çalışma saatlerim çok uzun olduğu için kendime vakit ayıramıyorum. Sosyal hayata veya farklı aktivitelere zaman kalmıyor.

Yerli ve yabancı turistler sifon limonataya ilgi gösterdi Yerli ve yabancı turistler sifon limonataya ilgi gösterdi

ÇALIŞMAMANIN KEYFİNİ ÇIKARIYORUZ

DÜNDAR SARI: Ben emekli öğretmenim. Öğlene kadar evdeyiz, öğleden sonra kahveye gidiyoruz başka da bir şey yapmıyoruz. Emeklilikte de çalıştık artık çalışmamanın keyfini çıkarıyoruz.

Muhabir: SAMET KILIÇ