Eskişehir'de balya makinasından kıvılcım sıçradı, faciadan dönüldü! Eskişehir'de balya makinasından kıvılcım sıçradı, faciadan dönüldü!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiğin aksamaması için yürüttüğü gece çalışmaları kapsamında Gökmeydan Mahallesi Ulus Caddesi’nde asfalt onarım ve yenileme çalışmaları gerçekleştirdi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin kent genelinde çalışmaları aralıksız sürüyor.
Bu kapsamda Gökmeydan Mahallesi Ulus Caddesinde gece boyunca aralıksız mesai yapan ekipler, asfalt onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. 9 Temmuz 20.00 – 10 Temmuz 08.00 saatleri arasında da araç trafiğine kapalı olacak bölgede çalışmalar sürecek.
Yetkililer daha sonra 10 Temmuz 20.00 – 11 Temmuz 08.00 ile 11 Temmuz 20.00 – 12 Temmuz 08.00 saatleri arasında 2 gün boyunca Kurtuluş Mahallesi Sarper Caddesi’nde yapılacak çalışma nedeniyle yolun trafiğe kapalı olacağını hatırlattılar. Yetkililer çalışma programı kapsamında ilerleyen günlerde Maide Bolel Caddesi, Altay Caddesi ve Kıbrıs Bulvarı’nda da çalışma başlatılacağını belirttiler.

Kaynak: BÜLTEN