Eskişehir'de hava sıcaklıkları mevsim normalleri altında seyretmeye devam ediyor. Özellikle hafta sonu hava sıcaklığının 0 derecelerin altına düşmesiyle adete kış günlerine yeniden dönüldü. Peki bu hafta Eskişehir'de hava durumu nasıl olacak. Eskişehir'de haftanın ilk günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Eskişehir'de sıcak ve yağışlı bir hava bekleniyor. Sıcaklık 18 ila 30 derece arasında değişecek. Bazı bölgelerde gök gürültülü sağanak yağışlar da olabilir. Özellikle 9 Mayıs Perşembe gününden itibaren yağışlar yeniden Eskişehir'e ulaşabilir.

"AKP Eskişehir'de seçimi kaybedince yol vaadini de unuttu!" "AKP Eskişehir'de seçimi kaybedince yol vaadini de unuttu!"

Eskişehir için bu hafta hava tahmini şu şekilde:

  • 6 Mayıs Pazartesi: Parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklık 19°C ila 23°C arasında değişecek ve yağış ihtimali düşük.
  • 7 Mayıs Salı: Az bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklık 20°C ila 22°C arasında değişecek ve yağış ihtimali düşük.
  • 8 Mayıs Çarşamba: Parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklık 21°C ila 24°C arasında değişecek ve yağış ihtimali orta.
  • 9 Mayıs Perşembe: Parçalı bulutlu bir hava bekleniyor, yer yer sağanak yağışlar görülebilir. Sıcaklık 22°C ila 25°C arasında değişecek ve yağış ihtimali yüksek.
  • 10 Mayıs Cuma: Gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Sıcaklık 23°C ila 26°C arasında değişecek ve yağış ihtimali çok yüksek.

Muhabir: CANER AKSU