Eskişehir'de kaldırıma atılan eski eşyalar günlerdir bekliyor! Eskişehir'de kaldırıma atılan eski eşyalar günlerdir bekliyor!

Eskişehirspor’da gözler başkanlık seçimine çevrilirken adaylık için yeni bir isim gündeme geldi. Başkanlık koltuğu için Es Es’te uzun süre yöneticilik yapan ve aynı zamanda Eskişehir Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Ulaş Entok’un ismi geçiyor. 

10 gün sonra seçim var
10 gün sonra yeni başkanını seçmeye çalışacak olan Eskişehirspor’da gözler artık başkanlık seçimine çevrildi. Siyah Kırmızılı kulübün geleceği için en son Vali Hüseyin Aksoy ile görüşen üç belediye başkanı önümüzdeki günlerde Eskişehirspor için olumlu girişimlerin olacağını belirtmişti. 


Şehrin önde gelenleri sıcak bakıyor
Başkanlık için başta İsmail Ilgaz, Özgür Fetih Demirdaş, Murat Yıldız ve Erdal Şahbaz’ın ismi gündeme gelmiş, bu isimler iş yoğunluğu nedeniyle görevi kabul etmediklerini açıklamıştı. Kulislerde gündeme gelen yeni bir isim konuşulmaya başlandı. Son dönemlerde Eskişehirspor’da başkan yardımcılığı yapan Ulaş Entok’un başkan adaylığı için ismi gündeme geldi. Aynı zamanda Eskişehir Genç İş İnsanları Derneği Başkanı olan Entok’un başkanlığına şehrin önde gelenlerinin de sıcak baktığı öğrenildi.

Kaynak: SPOR SERVİSİ