Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ile Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Sözleşmeli Er Muhammed Tunahan Evcin’in taziye evini ziyaretinde bulundu. 

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ile Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy,  Muhammed Tunahan Evcin’in Eskisehir de bulunan baba evine taziyede bulundu.
Nazif ve Ferah Evcin çiftiyle görüşen Erbaş ve Vali Aksoy, şehit Muhammed Tunahan Evcin için dua ederek başsağlığı dileklerinde bulundu.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, ziyarette “Allah yolunda vatan için öldürülenlere ölü demeyiniz. Onlar diridirler. Siz bilmezsiniz onlar diridirler. Dolayısla biz, hiçbir şehidimize ölü demiyoruz. Onlar diridirler, öyle inanıyoruz. İnşallah Muhammed Tunahan’ımızda Allah’ın izniyle, peygambirimize komşu oldu. Onlar cennet kuşları inşallah” şeklinde konuştu. 

Eskişehir'de ekiplerden 52 firariye yakalama! Eskişehir'de ekiplerden 52 firariye yakalama!

Ziyarettte baba Nazif Evcin ise Cenab-ı Allah sevdiklerinizi bağışlasın. Hepimizin sevdiklerinizi bağışlasın, Allah’a emanet olun” dedi.

Editör: Tuğçe Kaş