Eskişehir'in önemli ilçelerinden biri olan Beylikova'daki o okuldan önemli bir başarı haberi geldi. Beylikova Fen Lisesi hem akademik başarısı hem de sosyal faaliyetleri ile dikkat çekerken, her geçen gün başarısını arttırmaya devam ediyor.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Daire Başkanı Doç. Dr. Salim Atay öğrencilerle buluştu Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Daire Başkanı Doç. Dr. Salim Atay öğrencilerle buluştu

Beylikova Fen Lisesi, Avrupa komisyonunun öğrenme programının ana hareketi olarak başlatılan eTwinning projeleri ile 16 ulusal, 11 uluslararası kalite etiketleri olarak büyük bir başarıya imza attı ve Etwinning okulu oldu.

Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp, "Beylikova Fen Lisesi İngilizce öğretmenlerimizin rehberliğinde Erosmus ve diğer projelerimiz yurtdışında yürütülmektedir.
Öğrencilerimizin ortak çalıştıkları 2204-Tübitak Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasında başarı elde ettiler. Akademik başarılarının yanında spor ve sanat alanlarında da sayısız başarılar kazanan Beylikova Fen Lisesi öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum" dedi

Editör: Tuğçe Kaş