Eskişehirsporlular yarını heyecanla bekliyor: "Meşaleni Al Gel" Eskişehirsporlular yarını heyecanla bekliyor: "Meşaleni Al Gel"

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Osmangazi Spor Sahası ve Kanlıkavak Basketbol Sahasında düzenlenen şenlikte minikler ve veteranlar hentbol, voleybol ile basketbol branşlarında takımlar halinde mücadelelerini sürdürdü.

Şenlik kapsamında düzenlenen “Sporcu Kortej Yürüyüşü” ise şölen havasında gerçekleştirildi. Kurtuluş coşkusunun yaşandığı ve Kanlıkavak mevkiinde düzenlenen yürüyüşe Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Dr. Mehmet Ali Çeliksoy, Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç, Veteran Sporcular Derneği üyesi deneyimli sporcular ve minik sporcuların yanı sıra şenliğe davetli misafirler de katıldılar. Ellerinde Türk bayrakları ve marşlar eşliğinde yürüyüş yapan sporculara Eskişehirliler de alkışlarıyla destek verdiler. Korteje Porsuk Çayı’ndan kanocular da eşlik ederken yürüyüş Osmangazi Spor Sahasında tamamlandı.