Kentin en önemli sorunun trafik olduğunu söyleyen Gözegir, seçmenlere seslenerek, “Adayı profil ve mal varlığına göre değil önümüze sunduğu projelerle değerlendirelim” dedi.

Saadet Partisi haftalık pazar toplantısı İl Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. Tepebaşı İlçe Tanıtma Başkanı Sercan Gözegir, yerel seçimlerin yaklaştığını hatırlatarak Eskişehir’in sorunlarını gündeme getirdi. “Günlerdir yağmur yağıyor, mahallelerde büyük caddelerde ve çevre yolu bat-çık bölgelerinde su baskınları hayatı ve trafiği felç ediyor” diyen Gözegir, “Baksan Sanayi Sitesi, Küçük Sanayi Sitesi, hatta değerli evlere ve AVM'lere sahip mahalleler bile yolları çukurlarla dolu yağmur olukları tıkalı hal böyle olunca halkımız çile içinde yaşamlarını sürdürüyor” ifadelerini kullandı. .

Yol ortasında bekleyen köpek sürücülere zor anlar yaşattı Yol ortasında bekleyen köpek sürücülere zor anlar yaşattı

TRAFİĞE ÇÖZÜM ÜRETECEĞİZ

Eskişehir seçmenine çağrıda bulunan Gözegir, “Son seçimde gördük ki bu şehrin halkının oylarıyla milletvekili seçilip kısa bir süre sonra milletin aklıyla dalga geçip iktidar partisine geçenler olmuştur. Bu yaşananlara binaen halkımızı uyarıyoruz. Adayı profil ve mal varlığına göre değil önümüze sunduğu projelerle değerlendirelim. Saadet Partisi olarak biz 2014-2019 seçimlerinde olduğu gibi yine 2024 yerel seçimlerine halkımızın yaşamını kolaylaştıracak trafiğe çözüm olacak projelerle hazırlanıyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi