Lider Polatlı’nın bir sıra altında bulunan Siyah Kırmızılı takım, Pazar günü sahasında Karadeniz Ereğli’yi konuk etti. Es Es’in şampiyonluk yarışında avantaj elde etmesi için önce kendisinin Ereğli'yi mağlup etmesi, Alaplı’nın da Polatlı’yı devirmesi gerekiyordu. Her şey istendiği gibi giderken işler tersine döndü. Eskişehirspor 59’da Sergen Şakirler’in golüyle 1-0 öne geçti. Alaplı Belediyespor 1-0 geriye düştüğü maçta 90+5’te 2-1 öne geçmeyi başardı. Alaplı’nın galibiyet golünün gelmesiyle Eskişehirspor’un kalesinde gol görmesiaynı anda gerçekleştirdi. Es EsEreğli maçı 1-1 bitince tarihi fırsatı tepmiş olduk. Öte yandan bu hafta sonu bayram dolayısı ile maç oynanmayacağı için Eskişehirspor, 12 Nisan Cuma günü toplanarak Polatlı Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarına başlayacak.

Eskişehirspor’da personel maaş bekliyor

Eskişehirspor yönetimi Ramazan Bayramı öncesi kulüp personeline maaş dağıtmayı planlıyordu. Bu konuda kaynak arayışlarına giren yönetimin henüz ödeme yapamadığı öğrenildi. Yönetim bu konuda destek beklerken, kulüp personeli de bayram öncesi maaş bekliyor.

Eskişehir'de magandaların son adresi mezarlık oldu! Eskişehir'de magandaların son adresi mezarlık oldu!

Eskieşhirspor Başkanını Seçecek

Karadeniz Ereğli Belediyespor ile 1-1 berabere kalan Eskişehirspor’da maçın ardından taraftarlar yönetimine büyük tepki göstermişti. İstifaya davet edilen yönetim, maçın ardından kongre kararı aldı. Eskişehirspor’da 24 Nisan’da kongre yapılacak ve camia yeni başkanını seçmeye çalışacak. Mevcut yönetimin görevi bırakacağı öğrenildi. Başkan Erkan Koca kongrede camiaya veda edecek.

Editör: Tuğçe Kaş