Eskişehirspor şampiyonluk için mücadele ederken geçtiğimiz hafta deplasmanda Sincan Belediyespor ile 1-1 berabere kalmıştı. Çok kritik puanları başkentte bırakan Eskişehirspor bu hafta sonu ise Kaynaşlı Belediyespor ile mücadele edecek. 1926 Polatlı Belediyespor ile puan farkının erimesiyle avantajını yitiren Kırmızı Şimşekler yarın kazanarak liderliğini sürdürmek istiyor.

LEAF Projesi açılış toplantısı, Eskişehir Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi LEAF Projesi açılış toplantısı, Eskişehir Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi

Kenetlenmenin En Güzel Örneği

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği (ETB) Perşembe akşamı bir araya geldi. Nefer, Altes ve Farketmez taraftar grupları istişare yaptı. Yapılan ortak açıklamada, “Şampiyonluk yolunda yolumuza daha emin adımlarla ilerlemek için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızı tüm camiamıza bildiriyoruz” denildi. Sincan maçının ardından yaşanan olumsuzluklar sonrası herkesin kalan kritik 9 maça odaklanması adına bir araya gelen taraftarlar, kenetlenmenin örneğini gösterdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ