Sezon başı büyük ümitlerle ciddi paralar harcanarak kurulan Eskişehirspor takımı, şampiyonluk şansını mucizenin de mucizesine bıraktı. Herkesin aklında aynı soru var. Şimdi ne olacak?

Maç başlamadan futbolcular arasında kavga çıktı! Maç başlamadan futbolcular arasında kavga çıktı!

Genel kurula mı gidecekler?

Tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Eskişehirspor, haftalarca lider götürdüğü grupta son 5 maç kala liderin 6 puan gerisine düştü. Camia, Siyah-Kırmızılı takıma olduğu kadar yönetime de tepkili. Özellikle çok sayıda transfer yapılmasına rağmen sonuç alınamaması en büyük sorun. Peki, yönetim ne düşünüyor? Her hangi bir açıklama henüz yapılmadı. Genel kurula gidip gitmeyecekleri şu an soru işareti.

Play-Off iddiası mı kovalanacak?

Mucizenin de mucizesine kalan liderlik konusu moral bozarken, lig ikincilerinin Play-Off oynama ihtimalinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği belirsiz. Ancak ümitlenmemekte fayda var. TFF’nin sezon başı açıkladığı statüde böyle bir durum yok. TFF’den an itibariyle bu konuda resmi bir açıklama yok… Geçen sene de küme düşme kalkıyordu. Sonuç?

Olağanüstü toplantı


Alınan bilgilere göre, bugün akşam tesislerde olağanüstü toplantı yaparak durum değerlendirmesi yapacak olan Başkan Erkan Koca ve yönetim kurulu üyeleri, yola devam edip etme konusunda karar verecek.
 

Kaynak: SPOR SERVİSİ