Eskişehirspor yönetim kurulu yoğun mesai yapıyor. Ulaş Entok başkanlığındaki yönetim bir yandan kaynak yaratmaya çalışırken bir diğer yandan da görüşme yaptığı futbolcularla prensipte anlaşma sağlamaya çalışıyor. Siyah Kırmızılı takımda imzalar her an atılmaya başlanabilir.

ESTÜ'lü profesörden önemli keşif! ESTÜ'lü profesörden önemli keşif!

Kulüpten açıklama yapıldı

Eskişehirspor yönetimi geçtiğimiz gün bir toplantı yaptı. Toplantı sonrası kulüpten yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada, “Yönetim Kurulu toplantısı, başkanımız Ulaş Entok’un açılış konuşması ile başladı. Altyapıdan Sorumlu Asbaşkanlarımız Eray Saygı ve Ümit Şapcı tarafından 13-14 Temmuz’da Vali Hanefi Demirkol Tesislerimizde gerçekleşecek olan “Yaşasın Altyapı” turnuvası, diğer altyapı projelerimiz, genç oyuncu gelişim programları ve gelecekteki planlamalar hakkında bir sunum yapıldı” denildi.

Rapor doğrultusunda

Yöneticilere prensipte anlaşılan futbolcular hakkında da bilgiler verildi. Konu ile ilgili, “Teknik Asbaşkanlarımız Safa Üstünbaş ve Berkay Çifter tarafından sezon planlaması, transfer faaliyetleri, Teknik Direktörümüz Ergun Ortakcı’nın da onayıyla prensipte anlaşılmış futbolcular ve devam eden görüşmeler hakkında detaylı bilgiler aktarıldı” ifadeleri kullanıldı.

Maddi kaynaklar konuşuldu

Toplantıda kaynak yaratacak projeler de konuşuldu. Yönetimden yapılan açıklamada, “Kulübün finansal sürdürülebilirliğini artırmak amacıyla kaynak yaratacak projeler değerlendirildi. Toplantıda, led reklam, loca ve kuşak reklamlarının fiyatları, yeni sponsorluk anlaşmaları, pazarlama stratejileri ve diğer gelir artırıcı faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu” denildi.

Kaynak: SPOR SERVİSİ