Başkan Ataç, Çukurhisarlılar ile buluştu Başkan Ataç, Çukurhisarlılar ile buluştu

Eskişehirspor Teknik Direktörü Levent Kartop, Eskişehirhaber 26’ya konuştu. Kartop, “Antalya’da kampımız güzel geçiyor. İsmail Palta ve Doğukan Bülbül takımdan ayrıldı. Burada mutsuz olan kişileri tutmaya çalışmıyoruz. Ayrılanların yerine takviye yapacağız. Arayışlarımız sürüyor. Aceleci davranmıyoruz. İnce eleyip sık dokuyoruz. Eskişehirspor’a en iyi futbolcuyu kazandırmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Destek lazım

Kartop, “Talip olduğumuz oyunculardan kulüpleri bonservis bedeli istiyor. Bizim kulübümüzün durumu belli. Elimizdeki imkanlarla oyuncu araştırıyoruz. Şehrimizin büyüklerinden destek olmalarını istiyoruz. Tam kırılma noktasındayız. Bu takım şampiyon olmak zorunda. Bu takım, bu şehir buraları hak etmiyor. Eskişehirspor’un değerini bilecek, formanın ağırlığını kaldırabilecek futbolcular almalıyız. Yöneticiler maddi kaynak arıyor. Lig 2 hafta sonra başlayacak ve biraz aciliyetimiz var” dedi.

Ben de futbolcu araştırıyorum

Genç futbolcu araştırdığını da ifade eden Teknik Patron Kartop, “Ben Süper Lig’de nasıl antrenman yaptırıyorsam şimdi de futbolcularımıza aynı antrenmanları yaptırıyoruz. Bizim ligde yaş statüsü kuralı var. Genç futbolcu almak durumundayız. Ben de araştırmalara başladım. Kontenjan için alınacak futbolcuların takıma katkı sunması gerekiyor” ifadelerine yer verdi.

Editör: Tuğçe Kaş