Siyah Kırmızılı takımın başına geçen Teknik Direktör Ergün Ortakçı, yönetimle ilk yaptığı toplantıda öncelikle 4-5 futbolcu istedi. Teknik Patron Ortakçı’nın ilk olarak kaleci, stoper, ön libero ve forvet hattına transfer yapılmasını istediği öğrenildi.

Eskişehir'de çöp sorunu bitmek bilmiyor! Eskişehir'de çöp sorunu bitmek bilmiyor!

Takımın omurgasını oluşturacak

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ergün Ortakçı göreve başlar başlamaz yönetimle görüşme gerçekleştirerek transfer istediği mevkileri söyledi. Teknik Adam Ortakçı öncelikle kaleci, stoper, ön libero ve forvet hattına transferin yapılmasını istedi. Bu transferlerin gecikmemesini isteyen Ortakçı kadronun omurgasını oluşturmayı amaçlıyor. Yönetimin ise bu toplantının ardından arayışlarına başladığı bilgisi edinildi.

Talebelerini istedi

Öte yandan Teknik Direktör Ergün Ortakçı’nın öncelik verdiği 4 mevki için eski öğrencisini istediği bilgisine de ulaşıldı. Ulaş Entok başkanlığındaki yönetim ise belirlenen bu isimler için durum değerlendirmesine başladı. Deneyimli teknik adamın pazartesi günü Eskişehir’e gelip yönetimle tekrar toplantı yapacağı öğrenildi. Bu toplantıda bir kez daha transfer konusu konuşulacak.

ES TV’den maçları izliyor

Teknik Direktör Ergün Ortakçı göreve gelir gelmez, Siyah Kırmızılı takımın 2023-2024 sezonunda oynadığı maçları izlemeye de başladı. ES TV’nin YouTube kanalından takımın oynadığı tüm maçları yakından takip eden Ortakçı’nın performans değerlendirmesi yaptığı öğrenildi. Ortakçı’nın özellikle Polatlı Belediyespor ile oynanan karşılaşmadan kritik notlar aldığı ifade edildi. SEMİH AKDEMİR

Kaynak: SPOR SERVİSİ