Şampiyonluğa oynayacak kadroyu oluşturmaya çalışan Eskişehirspor’da Kaleci Rasim Mutlu ve stoper Erdin Üzer ile prensipte anlaşılmıştı. Yönetim, Deniz Karadeniz, Necati Önal, Murat Kara ile görüşmelerini sürdürürken bir süredir görüşülen Umut Akpınar ile görüşmelerin olumsuz ilerlediği öğrenildi. 

Teklife yanıt bekleniyor        

Screenshot 7

Önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele ederek şampiyon olmayı hedefleyen Eskişehirspor’da transfer çalışmaları sürüyor. Siyah Kırmızılı yönetim tecrübeli kaleci Rasim Mutlu ve stoper Erdin Üzer ile prensipte anlaştı. Geçtiğimiz sezon Anadolu Üniversitesi kadrosunda yer alan orta saha Deniz Karadeniz ile de görüşen yönetim, sunduğu teklife yanıt bekliyor. Rakamların yüksek olduğu piyasada yönetim hata yapmak istemiyor.

İmzaya yakın          

Screenshot 8-1

Es Es’in transfer listesinin başlarında yer alan isimlerden olan forvet Necati Önal ile de görüşmeler tüm hızıyla devam ediyor. Taraflar arasında küçük pürüzlerin kaldığı öğrenildi. Bu pürüzlerin bu hafta giderilmesi, Necati’nin önümüzdeki hafta imza atması bekleniyor. 27 yaşındaki forvet oyuncusu son 2 sezondur (Anadolu Üniversitesi ve Çorluspor) BAL’da şampiyonluk yaşıyor. 

Kara ile görüşülüyor     

Screenshot 18-4    

Olimpiyat hedefi ile çalışıyorlar! Olimpiyat hedefi ile çalışıyorlar!

Transfer çalışmalarına devam eden Eskişehirspor’un forvet hattına düşündüğü isimlerin başında gelen Murat Kara ile görüşmeler sürüyor. Teknik Direktör Ergun Ortakcı’nın 1926 Bulancakspor’dan talebesi olan Murat Kara, geçen sezon 20 maçta 22 gol atmıştı. 1. Lig, 2. Lig, 3. Lig’de de oynayan Murat Kara ile yönetim rakamsal olarak orta yolu bulursa imza masasına oturulacak.

Orta yol bulunamadı           

Screenshot 9-1

Eskişehirspor’un transfer listesinde yer alan isimlerden olan Umut Akpınar ile Eskişehirspor yönetimi bir süredir görüşme yapıyordu. Anadolu Üniversitesi’nde forma giyen kanat oyuncusu ile yapılan pazarlıklarda orta yol bulunamadı. 34 yaşındaki kanat oyuncusunun transferinin gerçekleşme ihtimalinin bir hayli düşük olduğu öğrenildi. 

Screenshot 10-1

Kaynak: YENİGÜN GAZETESİ