Eskişehirspor'un teknik direktör arayışı hız kesmiyor. Listede yer alan Ergün Ortakçı ile anlaşmanın yakın olduğu bilgisi edinilirken ikinci sıradaki aday olarak ise Sertaç Gezer ön plana çıkıyor.

Eskişehirspor'da pürüzler gideriliyor

Eskişehir takımı 2 Eylülspor'dan orta sahaya takviye Eskişehir takımı 2 Eylülspor'dan orta sahaya takviye

Eskişehirspor, 2024-2025 sezonunda da Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi verecekken teknik direktör konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Siyah Kırmızılı ekibin listesinde yer alan Ergün Ortakçı ile anlaşmaya oldukça yakın olduğu bilgisi edinildi. 65 yaşındaki teknik adamla görüşme yapan yönetim son pürüzleri gidermeye çalışıyor. Başta Kocaelispor olmak üzere Bölgesel Amatör Lig’de yaşadığı şampiyonluklarla dikkat çeken Ortakçı ile bayramdan sonra sözleşme imzalanacağı düşünülüyor.

Listedeki ikinci isim Gezer

Yönetimin listesinde yer alan diğer isim ise Sertaç Gezer. Anadolu Üniversitesi ile yaşadığı şampiyonlukla adından söz ettiren Gezer, Eskişehirspor’da çalışmaya oldukça sıcak bakıyor. Yönetim ile Eskişehir’de görüşen genç teknik adamın şartları konuştuğu ve beklemeye geçtiği öğrenildi. Yönetim, Hakan Şapçı ile maddi anlamda yaşadığı anlaşmazlık sonrası Ortakçı ve Gezer ile görüşmeleri sıklaştırmayı hedefliyor. Bayramdan sonra bir kez daha toplanacak olan yönetim bir karar verecek. HM

Kaynak: SPOR SERVİSİ