Kütahya’nın Gediz ilçesinde, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Gediz Belediye Başkanlığı ve Yüklenici Firma teknik personellerinden oluşan heyet, yapımı tamamlanan Gediz Gençlik Merkezi ve tenis kortunun geçici kabulü için incelemelerde ve tespitte bulundu.

Adnan Menderes Yaşam Parkı içerisinde bulunan yatırım alanında yetkililerden bilgi alan Başkan Akçadurak’a, AK Parti İlçe Başkanı Osman Yılmaz ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

Kamil Saraçoğlu: "Öğrenci dostu bir belediye başkanıydım, bundan sonra öyle olacağım" Kamil Saraçoğlu: "Öğrenci dostu bir belediye başkanıydım, bundan sonra öyle olacağım"

Konu hakkında açıklama yapan Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, “İlçemizdeki gençlerimizin serbest zamanlarını değerlendirebilmeleri için spor, sosyal ve kültürel faaliyetleri gerçekleştirebilecekleri yeni bir tesisi daha ilçemize kazandırdık. Gençliğe yapılan yatırımların geleceğe ışık tuttuğunun farkındayız. Bu kapsamda gençlerimizi önemsiyor, onların istekleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Kaynak: iha