Kadir Ezildi’nin acı günü! Dedesi İsmet Kaplan hayatını kaybetti

Televizyon sunucusu Kadir Ezildi, dedesi İsmet Kaplan’ın kalp krizi sonucu vefat ettiğini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Ezildi, dedesinin cenazesinin bugün Maltepe Mimar Sinan Camii’nden kaldırılacağını bildirdi. Ezildi, geçen yıl da anneannesi Gülhanım Kaplan’ı kaybetmişti.

Manisa'da çifte temel Manisa'da çifte temel

Kadir Ezildi kimdir?

Kadir Ezildi, 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Televizyon kariyerine 2008 yılında Kanal D’de başladı. Ardından Show TV, Star TV, Fox TV, TV8 ve Kanal 7 gibi kanallarda sunuculuk yaptı. Şu anda Kanal 7’de hafta içi her sabah “Hayatın Rengi” adlı programı sunmaktadır. Ezildi, aynı zamanda bir tiyatro oyuncusu ve seslendirme sanatçısıdır.

İsmet Kaplan kimdir?

İsmet Kaplan, Kadir Ezildi’nin dedesi ve Gülhanım Kaplan’ın eşidir. Cenazesi, bugün öğle namazına müteakiben Maltepe Mimar Sinan Camii’nden kaldırıldı. Ezildi, dedesinin ölüm haberini sosyal medya hesaplarından şu sözlerle paylaştı: “Dedemiz İsmet Kaplan hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Maltepe Mimar Sinan Camiinden kaldırılacaktır.

Kaynak: HABER MERKEZİ