Pazar günü oynanan Demirspor-Polatlı ve Yunusemre-Alaplı maçlarını birer devre tribünde izleyen Teknik Direktör Kartop, Polatlı ekibi için, “Rakibimiz bu ligin iyi takımlarından bir tanesi. İlk maçta bize karşı 3-1’lik skorla galibiyet elde ettiler. Onları izledik, analiz ettik. Yeni transferleri varsa onlara da bakalım dedik. Oyun sistemlerine baktık. Ancak çok ölçü sayılabilecek bir maç olmadı maalesef. Eskişehir Demirspor’un da gücü belli. Onlar da yeni toplanmış bir takım. Onlara da saygı duymak lazım. İnşallah ilerleyen haftalarda onlar da toplarlar” şeklinde konuştu.

Gevşemeye yer yok

Teknik Patron Levent Kartop, “Ligde bir diğer rakibimiz Alaplı Belediyespor da Yunusemrespor ile Eskişehir’de mücadele etti. Bu maçı da izledik. Ayrıca Sincan Belediyespor’un Kırşehir Gençlik ile karşılaştığı maçı da bir hocamız takip etti. İşimizi ciddi yapmak zorundayız. Geldiğim ilk günden bu yana söylüyorum, asla gevşemeye yer yok” ifadelerini kullandı.

İpi göğüsleyeceğiz

Eskişehirli yüzücü Kurtoğlu'ndan gümüş madalya! Eskişehirli yüzücü Kurtoğlu'ndan gümüş madalya!

Kartop, “Bu ligi koşan, mücadele eden, arzulayan takımlar kazanıyor. Bizim grubumuzda bu takım biz olmak istiyoruz. Onun için hafta sonu üç kola ayrılıp rakiplerimizi izledik. Raporlar hazırlandı. Buna göre önlemlerimizi alacağız. Ama önemli olan bizim ne yapmak istediğimiz. Takımımız gayet iyi bir şekilde çalışıyor. Üstüne koyarak gidiyoruz. İnşallah sezon sonunda bu ipi göğüsleyecek takım Eskişehirspor olacak” dedi.

Ciddiyetle yapacağız

Siyah Kırmızılı teknik adam, “Bu işi ciddi yapacağız başka şansımız yok. Biz bu işin bilincindeyiz. İnsanların bizden beklentilerini biliyoruz. Bu şehrin beklentilerini, hedeflerini ve hayallerini biliyoruz. Biz de buna vesile olabilmek için saha içinde ve saha dışında mücadelemizi yapacağız. Saha içinde mücadele edip saha dışında kendimize iyi bakacağız. Daha özverili davranacağız” ifadelerine yer verdi.

Kazanmak istiyoruz

18 Şubat Pazar günü oynanacak Yunusemrespor maçının sorulması üzerine Kartop, “Ufak sakatlıkları olan arkadaşlarımız vardı. Onlar aramıza katıldı. Tam kadro çalışıyoruz. Çilimli, Ankara TKİ, Demirspor maçına nasıl ciddi bir şekilde hazırlandıysak Yunusemrespor maçına da aynı ciddiyetle hazırlanacağız. Kazanmak istiyoruz. Kazanmak için her şeyi yapacağız. Oyun sistemimizi yansıtmaya çalışıyoruz. Demirspor maçında atılan goller tesadüf değil bir çalışma ürünüydü. Karambol golümüz yok. Çünkü biz burada bir emek harcıyoruz” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ