Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya’daki huzurevi sakinleri, yetim ve öksüz çocuklar, yalnız yaşayan yaşlılar ve Aile Destek Merkezinden kadınlarla iftar sofrasında buluştu.

Kütahya’da Yunus Timleri bir kişinin üzerinde uyuşturucu ele geçirdi Kütahya’da Yunus Timleri bir kişinin üzerinde uyuşturucu ele geçirdi

Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşma ayı olan Ramazan’da Kütahya Belediyesi tarafından hazırlanan iftar sofraları ve etkinlikler, şehirde manevi bir ortamda yaşanmaya devam ediyor. Ramazan ayında anlamlı bir buluşmaya imza atan Kütahya Belediyesi, Kütahya’daki huzurevi sakinleri, yetim ve öksüz çocuklar, yalnız yaşayan yaşlılar ve Aile Destek Merkezinden kadınları iftar sofrasında bir araya getirdi. Düzenlenen iftar programında eşi Fatma Işık ile birlikte misafirleriyle tek tek ilgilenen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Katılımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim bu mübarek ayda birliğimizi ve bütünlüğümüzü bozmasın. Bu şehir sizlerle güzel ve biz, sizlere hizmet etmekten çok mutluyuz” dedi.

Kaynak: iha