Melisa Döngel, şu anda Kirli Sepeti adlı dizide Aylin karakterini canlandırıyor. Güzelliği ve yaptırdığı estetik operasyonlarla da sık sık gündeme gelen genç oyuncu, aşk hayatıyla da dikkatleri çekmeye devam ediyor. Ünlü oyuncu Melisa Döngel hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Rapçi Sefo'yla kısa süreli bir ilişki yaşayan ünlü oyuncu, mutluluğu bakın kimde buldu? İşte o ünlü milli futbolcunun adı?

Melisa Döngel Kimdir?

Melisa Döngel, 18 Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu.

Eğitimini, Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi'nde tamamladı.

İlk güçlü oyunculuk deneyimini, 2016'da 'Hangimiz Sevmedik' dizisinde Sevtap karakterini canlandırarak yaşadı.

Yine aynı yılda rol aldığı 'Arka Sokaklar' dizisinde Nil karakterini oynadı.

2018'de yayımlanan 'Bizim Hikaye' dizisinde Deniz karakterini canlandırdı.

2020 yılında yayınlanmaya başlayan 'Sen Çal Kapımı' dizisinde Ceren Başar karakterine hayat verdi.

Gönül Dağı'nın Sevilen Selma Öğretmeni, Melis Sevinç Kimdir? Gönül Dağı'nın Sevilen Selma Öğretmeni, Melis Sevinç Kimdir?

2021 yılında Sadakatsiz dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı.

Aynı yıl ekranların sevilen dizisi 'Aşk Mantık İntikam'ın kadrosuna dahil olarak, Çağla Yılmaz karakterini canlandırmaya başladı.

Melisa Döngel, 1.74 metre boyunda, 54 kilo ve Akrep burcudur.

Ünlü oyuncu Melisa Döngel hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı: Bir futbolcu ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Şu sıralar "Kirli Sepeti" dizisinde Aylin karakterini canlandıran Melisa Döngel'in aşk hayatıyla ilgili bomba bir haber gündeme geldi.

Melisa Döngel, daha önce rapçi Sefo ile kısa süreli bir ilişki yaşamış ancak mutluluğu bulamamıştı. Ancak Döngel, Sefo'dan sonra aradığı mutluluğu sonunda buldu.

İtirafı Gündem Olmuştu!

Galatasaray'ın milli futbolcusu Barış Alper ile Melisa Döngel arasında gözlerden uzak mutlu bir ilişki yaşandığı haberleri yayıldı. Ünlü oyuncu Melisa Döngel, yaşam tarzı, estetiği ve aşk hayatıyla adından sıkça söz ettiriyor. Geçtiğimiz aylarda bir YouTube programına katılan Döngel'in yaptığı itiraflar da gündem olmuştu.

Programda "Arkadaşının sevgilisiyle aşk yaşar mısın?" sorusuna "Yapmamaya çalışırım. Etkilendiysek ne yapalım artık, geçmiş olsun." şeklinde cevap vermişti.

Kaynak: HABER MERKEZİ