Eskişehir Şehir Hastanesi’nde iş var, maaş yok! Eskişehir Şehir Hastanesi’nde iş var, maaş yok!

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı ve bu seçimlerde aday gösterilmeyen Yılmaz Büyükerşen'in yeni görevi belli oldu. Eskişehir'deki aday tanıtımında konuşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in Cumhuriyet Halk Partisi'ndeki yeni görevini açıkladı. 

CHP Genel Başkanı Özel, Büyükerşen'in yeni görevini paylaşarak, Büyükerşen'in yeni kurulacak CHP'li Belediyeler Komisyonu'nun Genel Koordinatörü olacağını açıkladı. Özel, kürsüde Büyükerşen'e sarılarak ve elini öperek veda etti.

Büyükerşen, kısa bir veda konuşması yaparak, "Bu şehri çok seviyorum, sizleri çok seviyorum. Şimdiden hoşça kalın. Esenle kalın." ifadelerini kullandı.

Özgür Özel ise, "Daha 1 yıl önce Eskişehir'in oylarını Erdoğan'a karşı toplayıp AKP'den aday olanlara en iyi cevabı 31 Mart'ta halk verecek. Eskişehir'in oyunu çalanlara, oy hırsızlarına Eskişehirlilerin verecek oyları olamaz. Ahlak için, vicdan için, Eskişehir'i kandıran bu akla bir cevap vermek için 31 Mart'ta CHP adına Türkiye rekoru bekliyorum sizden." şeklinde konuştu.

Eskişehir'de CHP'nin adayı Ayşe Ünlüce olarak açıklanmıştı.

Kaynak: HABER MERKEZİ