Survivor All Star 2024’te Bozok Gören Fırtınası

Survivor All Star 2024 yarışmasının en iddialı isimlerinden biri olan Bozok Gören, kırmızı takımın güçlü yarışmacılarından. Ancak parkurlarda henüz istediği performansı gösteremeyen Bozok Gören, takımının peş peşe yaşadığı mağlubiyetlerden sonra sessizliğini bozdu. Peki Survivor All Star 2024’te Bozok Gören kimdir? Bozok Gören’in hayatı, kariyeri ve ailesi hakkında merak edilenler haberimizde.

Hasan Âli Yücel Bursa Yenişehir’de anıldı Hasan Âli Yücel Bursa Yenişehir’de anıldı

Bozok Gören Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Bozok Gören, 5 Ocak 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Ankaralı olan Bozok Gören, eğitim hayatını Ankara, İstanbul ve Amerika’da tamamladı. 2000 yılında Neşe Erberk ajansında mankenlik yapmaya başlayan Bozok Gören, aynı zamanda su altı teknolojisi eğitimi almış ve profesyonel bir dalgıç olarak da çalışmıştır.

Bozok Gören’in Survivor Macerası

Bozok Gören, ilk kez 2013 yılında Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katıldı. Gönüllüler takımında yer alan Bozok Gören, yarışmada gösterdiği performans, mücadeleci ruhu ve sempatik tavırlarıyla izleyicilerin beğenisini kazandı. Bozok Gören, Survivor 2013’te finale kadar yükselmeyi başardı, ancak birincilik tacını takım arkadaşı Turabi Çamkıran’a kaptırdı.

Bozok Gören, 2024 yılında Survivor All Star 2024 yarışmasına davet edildi. Kırmızı takımda yer alan Bozok Gören, bu sezon parkurlarda istediği performansı henüz sergileyemedi. Takımının peş peşe gelen mağlubiyetleri sonrasında eleme adayı gösterilen Bozok Gören, “Polyanna Bozok dönemi bitti” diyerek artık daha sert bir tavır takınacağını söyledi.

Bozok Gören’in Ailesi

Bozok Gören, 2012 yılından bu yana Amerika’da tanıştığı Amy ile evlidir. Çiftin Gemma Ocean Gören adında bir kız çocuğu vardır. Bozok Gören, ailesiyle ilgili sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlar yapmaktadır. 

Kaynak: HABER MERKEZİ