Kütahya’nın Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Tavşanlı Meslek Yüksekokulu’nda mezuniyet coşkusu yaşandı.

Tavşanlı Meslek Yüksekokulu’ndan 278 ve Tavşanlı Uygulamalı bilimler Fakültesinden 30 öğrencinin mezuniyet aşamasına geldiği törende dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri Rektör Süleyman Kızıltoprak ve ilçe protokolü tarafından verildi.

Kütahya’da otobüste uyuşturucu ile yakalanan kadın yolcu tutuklandı Kütahya’da otobüste uyuşturucu ile yakalanan kadın yolcu tutuklandı

Bu öğretim yılı sonunda Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nden okul ikincisi Serra Nur Kurt, Tavşanlı Meslek Yüksekokulu okul birincisi İnternet ve Ağ Teknolojileri Programından Emine Nur Turunç başarı belgelerini Rektör Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak’ın elinden aldılar. Başarı belgelerinin verilmesinin ardından Tavşanlı yerleşkesinde yapılan Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin ve aynı zamanda Üniversitemizin sembolü “Şehit Sancaktar Anıtı”nın açılışı KYK Müdürü Ahmet Taş tarafından "Bayrak" şiirinin okunması eşliğinde protokol tarafından gerçekleştirildi. Yapılan protokol konuşmaları ile öğrencilerin mezuniyetleri tebrik edildi ve gelecek yaşamlarında başarılar dilendi.

Kaynak: iha