16 Haziran Pazar günü hem Kurban Bayramı hem de Babalar Günü’nü kutlayacağız. 14 Haziran itibariyle de tatile giren ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri karnelerini aldı. Bu özel günler ise vatandaşın aklına bir soru getiriyor? Sevdiklerime ne hediye alabilirim? Vatandaşa sorduk; “Sevdiklerinize hediye alır mısınız?” dedik. İşte o cevaplar…

ESKİDEN DAHA FAZLA HEDİYELEŞME VARDI

YUNUS AKKOYUN: Hayat pahalılığından dolayı artık sevdiklerime sık sık hediye alamıyorum ama dişimden tırnağımdan arttırıp hediye almaya çalışırım. Geçen gün karıma bir yüzük aldım mesela çok mutlu oldu. Eskiden hediyeleşme daha fazlaydı, günümüzde azaldı maalesef…

DEĞERLİ HİSSETTİRİR

UFUK IŞIK-ZİYA ARTAR: En son bir arkadaşımızın doğum günü için hediye aldık. Özel günler dışında sadece anneme hediyeler alıyorum. Hediye almak karşıdakine kendini değerli hissettirir, o yüzden hediyeleşme olmalı.

Sümeyra ve Mustafa'nın mutlu günü! Sümeyra ve Mustafa'nın mutlu günü!

HEDİYE ALMAYI SEVİYORUM

HASAN TOPRAK- ATAKAN SAĞIRKAYA: Hem özel günlerde hem de sıradan günlerde hediye almayı seviyoruz. En son 2 hafta önce içimden geldi kız arkadaşıma hediye aldım ve çok mutlu oldu. Hediye verirken ben de mutlu oluyorum.

İNSAN DÜŞÜNÜLDÜĞÜNÜ HİSSEDİYOR

ALİ EGEMEN DİNDAR-İLKER EFE ÖZKAN: En son anneler gününde anneme hediye almıştım. Önümüzdeki günlerde de babalar günü var ona bir pantolon almak istiyorum. Bence hediyeleşmek çok güzel bir şey çünkü insan düşünüldüğünü hissediyor.

Muhabir: CANER AKSU