Polis bin 647 öğrenci, öğretmen ve veliye yönelik seminer düzenledi Polis bin 647 öğrenci, öğretmen ve veliye yönelik seminer düzenledi

CHP Parti Meclisi, Genel Başkan Özgür Özel başkanlığında dün toplandı. PM toplantısı sonrasında konuşan Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Deniz Yücel, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayını açıkladı. Buna göre; CHP’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Ahmet Ataç, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı ise Kazım Kurt oldu. Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, adaylığının açıklanmasının ardından Twitter’da hakkında en çok konuşulan isimlerden oldu.


Eskişehir’de 5 dönem art arda seçilerek Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Yılmaz Büyükerşen, yaklaşan yerel seçimlerde kendi yerine Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce’yi önerdi. Böylece Büyükerşen’in yerine yaklaşık 5 yıldır Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekteri olan Ayşe Ünlüce aday gösterildi. 
Ünlüce, adaylığının açıklanmasının ardından Twitter’da Trend Topic (TT) oldu. Türkiye ve Eskişehir’den pek çok sosyal medya kullanıcısı CHP’nin yeni adayı Ayşe Ünlüce hakkında twit attı.

Kaynak: Ayşegül Hümmet