Eskişehir'de binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor: 200’ün üzerinde... Eskişehir'de binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor: 200’ün üzerinde...

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayşe Ünlüce, Odunpazarı adayı Kazım Kurt ve Tepebaşı adayı Ahmet Ataç ile 12 kırsal ilçenin adaylarının tanıtım toplantısına katılmak için Eskişehir’e gelecek Anadolu gazetesi muhabirinin CHP Genel Merkez yöneticilerinden edindiği bilgiye göre, CHP lideri Özgür Özel, CHP’nin Eskişehir’deki tüm belediye başkan adaylarının tanıtımı için kentte düzenlenecek programa katılacağını il örgütüne ve adaylara bildirdi.
CHP Parti Meclisi’nin kararı gereği Beylikova, İnönü ve Mihalgazi ilçelerindeki eğilim yoklamasının tamamlanmasının ardından kırsal ilçelerde geri kalan adayların duyurulmasından sonra gerçekleştirilecek programda CHP lideri yer alacak.


CHP lideri Özel’in, iki hafta sonra düzenlenmesi planlanan aday tanıtıp toplantısına katılarak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Eskişehir’e verdiği önemi vurgulamayı amaçladığı öğrenildi.

Muhabir: M.ANIL AKSOY