UEFA 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde A Milli Futbol Takımı'nın Eskişehir'de Ermenistan ile oynacağı mücadele öncesinde şehir büyük heyacan yaşanıyor. Bu akşam saat 21:45'te Eskişehir Yeni Stadyumu'nda Ermenistan ile oynayacağı maç için bir süredir Eskişehi taraftar grupları ile TFF arasında ise bilet gerilimi yaşanıyor. Dün Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri'nin önderliğinde yapılan bilet açıklamasıyla gerilim iyice yükselmişti. Olayın ardından  TFF bugün çok ilginç bir olaya imza attı ve maça saatler kala "yok" denilen 2000 bileti satışa çıkardı. 

Eskişehirli sporcular milli formayı terletecek Eskişehirli sporcular milli formayı terletecek

İşte TFF'nin açıklaması;

A Millî Takımımızın, 2024 Avrupa Şampiyonası elemeleri D Grubu'nda bu akşam saat 21:45'te Eskişehir Yeni Stadyumu'nda Ermenistan ile oynayacağı maç için 2000 bilet daha saat 14.00'de satışa sunulacaktır. Bu biletlerin 500 adedi stadyum güney ana gişeden, 1500 adedi de www.passo.com.tr ve Passo Mobil Uygulama'dan Passolig Kart ve Kağıt Bilet olarak satın alınabilecektir. Bilet fiyatları 200, 300 ve 400 TL olarak belirlenmiştir.

Bilet sayısının sınırlı sayıda olması nedeniyle mağduriyet yaşanmaması için öncelikli satış olacağını hatırlatır, ellerinde 32 bin Türk bayrağıyla ve tüm coşkusuyla tribünleri dolduracak olan taraftarlarımıza iyi seyirler dileriz.